Zapowiedź: ŻAPN - Skra Częstochowa

W sobotę o godzinie 11:00 zmierzymy się z wiceliderem rozgrywek Skrą Częstochowa. Naszych ulubieńców czeka arcytrudne zadanie. W Częstochowie przegraliśmy 3:0, lecz wynik nie odzwierciedlał tego co działo się na boisku. Do przerwy było 1:0 i mieliśmy kilka dobrych okazji, aby zdobyć bramkę. Skra do tej pory rozegrała 6 meczy: 4 wygrali, 1 zremisowali, 1 przegrali. Zdobyli 16 bramek, tracąc zaledwie 3. Przegrali z Podbeskidziem 2:1 po naprawdę emocjonującym meczu. Częstochowianie mają w nogach środowy mecz, który wygrali 5:0 z Bytomskim Sportem, więc mogą odczuwać lekkie zmęczenie, które będziemy chcieli wykorzystać już od pierwszych minut spotkania. Mocnymi punktami drużyny Skry jest goalkeeper Mikołaj Warzyszyński oraz bramkostrzelny snajper Adam Matyja, który na swoim koncie ma już 6 trafień. Zapraszamy wszystkich naszych kibiców na ulicę: Matejki, aby dopingować naszych piłkarzy. Liczymy na Was, a My obiecujemy walkę od pierwsze do ostatniej minuty.