Zapowiedź: ŻAPN - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

Już jutro na boisku w Komorowicach przy ulicy Olimpijskiej zagramy z Podbeskidziem Bielsko Biała, które ma jeszcze matematyczne szanse na zajęcie drugiego miejsca w tabeli. Zapowiada się ciężkie spotkanie, na naszym boisku przegraliśmy po wyrównanym meczu 2:3.

Mecz ten to istny ,,rollercoaster''. Po pierwszej połowie prowadzimy 2:0 po dwóch trafieniach Adama Ciućki. Po przerwie drużyna z Bielska zdobywa kontaktową bramkę. Z kolei my stwarzamy sytuacje, których nie potrafiliśmy wykorzystać. Niestety po stałym fragmencie gry tracimy prowadzenie po ładnym uderzeniu Nikodema Tumidajskiego. W 57 minucie marnujemy 100% sytuację, bramkarz szybko wznawia grę i ,,uruchamia'' snajpera drużyny Podbeskidzia Kamila Pazika, który pewnym strzałem pokonuje Krzysztofa Drewniaka.

Tak po skrócie wyglądał mecz, który był niesamowitym widowiskiem dla kibiców. Na taki mecz liczymy jutro, tylko z innym wynikiem. Wygrana w tym meczu pozwoli nam, bez oglądania się na innych zająć 4 miejsce w tabeli. To byłoby wielkie osiągnięcie dla naszej drużyny.

Jutro ponownie w naszej drużynie zagra Piotr Ryszka oraz debiutant Kacper Baron, chłopakom życzymy dobrego występu.

Kadra:

Drewniak - Sapiński, Skolik, Holbowski, Stokłosa, Wnętrzak, Kania, Ciućka, Kantyka, Mitręga, Baron Ryszka

Mecz o 13:00

Bielsko- Biała ul: Olimpijska 14

Kacprowi Lorancowi życzymy szybkiego powrotu na boisko.