DĄBROWA TEŻ, DĄBROWA TEŻ PRZYJACIELEM SMS-A JEST!

W bardzo miłej i przyjemnej atmosferze spędziliśmy sobotnie popołudnie i dużą część niedzieli w Dąbrowie Górniczej. Zagraliśmy w Turnieju Charytatywnym Piłki Nożnej, w którym po raz pierwszy jadąc byliśmy faworytem.  W ciągu całego turnieju strzeliliśmy 56 bramek, tracąc 3 i to pozwoliło nam zabrać do Żywca największy puchar. Dodatkowo Mateusz Kania został królem strzelców strzelając 21 bramek. Pokonujemy mocne drużyny MUKP 2:0, Hutnik Kraków 6:0, UKS 2012 Jaworzno 3:0, GKS Katowice 7:0, Zagłębie Sosnowiec 4:0. W bramce rewelacyjnie spisywał się Krzysztof Drewniak, dodatkowo wpisał się dwa razy na listę strzelców. Zadebiutował Adrian Stokłosa chłopak z rocznika 2010, który w meczu z Salosem Dąbrowa Górnicza strzelił dwie bramki i na zawsze wpisał się do naszej kroniki. Nagrody ufundowane przez organizatorów były bardzo ciekawe i na pewno przydadzą się naszej drużynie. Jak stwierdzili kibice innych drużyn: Żywiec pięknie się oglądało. Doping rodziców wzbudził ogólny zachwyt. Dziękujemy MUKP za zaproszenie, a Igorowi życzymy sukcesów i jak najszybszego debiutu w Reprezentacji Polski.  A największą radość sprawił sobie kibic naszej drużyny, który wylicytował koszulkę z podpisami piłkarzy Zagłębia Sosnowiec.

Nasza strona osiąga bardzo dobre statystyki. W rankingu www.futbolowo.pl zajmujemy 83 miejsce na 5642 z wysoką liczbą odsłon (4568). Liczymy na dalszy awans naszej strony w rankingu futbolowo w Polsce. Cieszymy się, że pomysł ze stroną wam się spodobał. Dziękujemy!