WROTTA - Nowym Sponsorem Naszej Drużyny

WROTTA Bramy Drzwi Napędy. Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym renomowanej niemieckiej marki HORMANN, największego producenta bram, drzwi i napędów w Europie. W naszym salonie pomożemy dopasować produkty dla każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

W swojej ofercie sprzedażowej posiadamy:

bramy garażowe, drzwi wejściowe (stalowe i aluminiowe), drzwi wewnętrzne drewniane, automatykę do bram garażowych i bram wjazdowych. Okna PCV oraz okna aluminiowe.

Dbając o zadowolenie naszych klientów zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Kompleksowo zajmujemy się sprzedażą, profesjonalnym montażem oraz serwisem wszystkich oferowanych produktów.

Dane naszego salonu:

ul: Cesarska 25

34-381 Przybędza

e-mail: wrotta.biuro@o2.pl

tel: 793 351 718

Logo naszego nowego sponsora umieścimy na naszych niebieskich strojach. Dziękujemy za wsparcie!!