Zapowiedź: III Ogólnopolski Turniej ,,TOOLMAR CUP'' o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa

W najbliższą sobotę 25.05.2019 nasza drużyna wybiera się do Balina (ul. Spółdzielców) Województwo Małopolskie na turniej o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanów. Jest to już III edycja turnieju organizowanego przez AP 21 Kraków. To bardzo mocno obsadzone zawody. Nasi zawodnicy zagrają w grupie B z Hutnikiem Kraków, ŁKS-em Łódź oraz GKS-em Katowice.

Tabela i Terminarz -> http://zapnzywiec.futbolowo.pl/schedule/18391/20804/65614

Mecze w grupie ,,każdy z każdym'' 1x16 minut. Zwycięzcy grup oraz najlepsza drużyna z drugiego miejsca awansują do Grupy Złotej. Drużyna składa się z 7 zawodników ( 6+1 ). Zespoły z dalszych miejsc utworzą Grupę Srebrną i Brązową.

Liczymy na dobrą postawę naszych zawodników, a wiernych kibiców zapraszamy do Balina.