Będzie, będzie zabawa, będzie się działo!

Tak, tak w ten weekend będzie się działo w sobotę w Chorzowie na głównej płycie Stadionu Śląskiego zagramy w gronie 24 drużyn w Klubowych Mistrzostwach Polski, z kolei w niedzielę udamy się po raz ostatni do Chełmka, aby pożegnać się z tą piękną miejscowością i tutejszymi rozgrywkami Ekstraligi Talentów.

Zagramy w grupie F z drużynami: Hradec Kralove, Widzew Łódź i Stal Pleszew. Tylko z zespołem z Czech mieliśmy okazję się już spotkać 19 marca 2017 roku, przegrywając 1:5. Hradec z Widzewem to bardzo mocne ekipy, natomiast Stal Pleszew to wielka niewiadoma.

W KMP 2019 zagrają między innymi: Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Cracovia, Zagłębie Sosnowiec i wiele mniejszych akademii, które będą bardzo wymagającymi rywalami. Wydaje się, że największymi faworytami rozgrywek są Śląsk Wrocław i Zagłębie Lubin. My liczymy na wyjście z bardzo mocnej grupy i jak najdalsze zajście w fazie pucharowej.

Dwudziestominutowe mecze systemem 6+1 to dla nas nie pierwszyzna. Wielokrotnie wygrywaliśmy turnieje w tym właśnie systemie. Z każdej grupy wychodzą pierwsze dwie drużyny z miejsc jeden i dwa oraz cztery najlepsze drużyny z miejsc trzy.

Serdecznie zapraszamy naszych kibiców do Chorzowa, nie często możemy rozgrywać mecze w legendarnym ,,Kotle Czarownic''. Relacje z turnieju będą na naszej stronie, także zachęcamy do śledzenia.

Tabela i terminarz -> http://zapnzywiec.futbolowo.pl/schedule/18424/20852/65614

W niedzielę zagramy w Chełmku, w poprzednich trzech wizytach zajmowaliśmy kolejno drugie, pierwsze, trzecie miejsce. Liczymy na podtrzymanie passy i miejsca na podium. W czwartej serii Ekstraligi Talentów zagramy z: Sandecją Nowy Sącz, Akademią 2012 Jaworzno, Wisłą Kraków, Progresem Kraków, MUKP Dąbrową Górniczą, Unią Oświęcim oraz Progresem Andrychów.

To będzie ostatnie granie naszych zawodników przed wakacjami. Czeka nas zasłużona przerwa i będziemy ładować akumulatory na kolejne mecze. Sezon rozpoczynamy od turnieju o Oravsky Podzamok na Słowacji.

Liczymy, że nasi kontuzjowani zawodnicy do nas powrócą, a my z wakacji wrócimy zdrowi, gotowi na kolejne ważne mecze.

Tabela i terminarz z Chełmka -> http://zapnzywiec.futbolowo.pl/schedule/18380/20892/65614