Orlen Beniaminek Krosno Cup - Zbliża się wielkimi krokami

Już w niedzielę 11 sierpnia zagramy na turnieju Orlen Beniaminek Krosno Cup. To będzie już nasza trzecia wizyta w tym mieście. Rok temu zajęliśmy drugie miejsce, przegrywając w finale ze Stalą Rzeszów 2:6. Mecz był pełen dramaturgii, wygrywaliśmy 2:0 i w ostanie 10 minut straciliśmy 6 bramek. Nasi zawodnicy na pewno zapamiętają ten mecz na długo, bo rozgrywali go na potwornej ulewie, gdzie piłka sprawiała wiele ,,psikusów'' obu drużyną. Natomiast ostatnia wizyta w lutym to bardzo słaba gra naszej drużyny i odległe miejsce w klasyfikacji.

Na turniej zostało zaproszonych 8 mocnych drużyn: Beniaminek Krosno, Szóstka Jasło, GOAL Nowy Sącz, Siarka Tarnobrzeg, Ekoball Sanok, Glinik Gorlice oraz Hutnik Kraków.

Harmonogram -> http://zapnzywiec.futbolowo.pl/schedule/18612/21184/65584

Mecze rozgrywane będą na sztucznym boisku, czas gry 25 minut, system 8+1.
Drużyny z miejsc 1 i 2 w grupie rozegrają półfinały (na krzyż) oraz spotkanie o miejsce 3 i 1
W przypadku remisu w spotkaniach finałowych – zarządzone zostają 3 rzuty karne, jeśli brak rozstrzygnięcia wykonywanie po 1 rzucie karnym do skutku,

Drużyny z miejsc 3 i 4 w grupie rozegrają po jednym spotkaniu o miejsce odpowiednio 5 i 7