Niesamowite - Czegoś Takiego Jeszcze Nie Było !

Cudowna wiadomość nadeszła do nas z Londynu, zagramy w bardzo prestiżowym turnieju International Sporting Cup! To nie żart! Nigdy jeszcze nie mieliśmy takiej okazji, aby zagrać w tak mocno obsadzonym turnieju. Organizatorzy zaprosili drużyny z całej Europy między innymi: Manchester City, Espanyol Barcelona, PSV Eindhoven, Hajduk Spilit, West Ham United, KRC Genk, Cardiff City, Sparta Praga, Banik Ostrava oraz wszystkie najlepsze zespoły z Polski. Cieszy to, że zostaliśmy zauważeni i możemy się pokazać na tle drużyn z całego Starego Kontynentu. Turniej zagramy 23-25.08.2019 w Lublincu.

32 zespoły zostały podzielone na cztery grupy po 8 drużyn. ŻAPN Żywiec rocznik 2008 zagra w grupie C z i tutaj proszę się skupić to coś nieprawdopodobnego:

- Sparta Praga

- Karpaty Lwów

- Górnik Zabrze

- Zagłębie Sosnowiec

- Olympic Wrocław

- PSV Eindhoven

- Cardiff City

Każda drużyna gra ze sobą w fazie grupowej. Drużyna gra siedem meczów po 1 x 15 minut. Zespoły zajmujące miejsca 1-3 w swoich grupach awansują do Champions League. Drużyny zajmujące miejsca 4-8 w swoich grupach awansują do Europa League. Formuła 6+1

Grupy Ligi Mistrzów 1 x 15min

Pierwsze trzy zespoły z grup A i B utworzą: ‘’Champions 1”

Pierwsze trzy zespoły z grup C i D utworzą: ‘’Champions 2”.

Połowa punktów jest przenoszona z pierwszej rundy tylko z gier z drużynami, które są promowane w tej samej grupie. Zespoły nie będą ze sobą ponownie grać.

Ciężka praca zaowocowała niesamowitym wyróżnieniem. Nasi młodzi piłkarze mogą sprawdzić się na najwyższym poziomie.

Szukamy sponsorów, którzy mogliby pomóc naszym zawodnikom pojechać na ten piękny turniej. Dziękujemy za każdą pomoc!

Życzmy naszym zawodnikom jak najlepszej gry!