Zapowiedź: ŻAPN - BYTOMSKI SPORT BYTOM! Jutro nadrabiamy ligowe zaległości.

Nasza drużyna wczesnym rankiem wyruszy na podbój Bytomia. O godzinie 11:00 zagramy zaległe spotkanie z Bytomskim Sportem Bytom.

W pierwszym meczu u siebie pokonaliśmy rywali 5:1 po czterech bramkach Adama Ciućki i jednej Mateusza Kani. Dotychczas występ z ,,Polonią Bytom'' był naszym najlepszym meczem w I Lidze Wojewódzkiej D2. Sytuacja w lidze prezentuje się następująco ->http://zapnzywiec.futbolowo.pl/tabela Drużyna z Bytomia do tej pory zamyka tabelę, mając na koncie 4 punkty, strzelając 6 bramek, tracąc 19.

Na jutrzejszy mecz trener powołał dwunastu zawodników:

Krzysztof Drewniak, Kacper Loranc, Oliwier Skolik, Filip Sapiński, Teofil Holbowski, Tomasz Kantyka, Oliwier Stokłosa, Jakub Wójcik, Adam Ciućka, Mateusz Kania, Miłosz Mitręga, Maciej Juraszek

Na uwagę zasługuje powołanie dla Macieja Juraszka, który jutro zadebiutuje w I Lidze Wojewódzkiej D2. Brawa dla niego za bardzo dobrą postawę w Drugiej Drużynie i powołanie na mecz ligowy. Powodzenia Maćku w debiucie.

Życzymy naszym zawodnikom szczęśliwej podróży, dobrego meczu i radosnego powrotu do Żywca z 3 punktami, aby humory dopisywały tak jak po sobotnim triumfie w pucharze AP 21 Kraków.