Niedziela - 12.05.2019

Skład: Drewniak - Skolik, Loranc, Sapińśki, Ciućka, Kania, Stokłosa, Holbowski, Wójcik, Mitręga, Wnętrzak

12:40 - ŻAPN Żywiec - ROW Rybnik 1:1 (Koniec)

gol: Ciućka (as.Kania)

Pomeczowa opinia trenera - Sławomir Ciućka: - Późno przyjechaliśmy do Chełmka, co utrudniło nam wejście w mecz. Po kilku minutach wychodzimy na prowadzenie 1:0. Niestety w końcówce meczu popełniamy dużo prostych błędów, których konsekwencją jest strata bramki.

13:05 - ŻAPN Żywiec - Sandecja Nowy Sącz 3:1 (Koniec)

gole: Loranc, Kania, Ciućka

Pomeczowa opinia trenera - Sławomir Ciućka: - To był nasz najlepszy mecz podczas dzisiejszego turnieju. Graliśmy z mocnym rywalem, który walczył o każdy metr boiska. Prowadzenie uzyskaliśmy po golu Kacpra Loranca, ale znowu popełniamy te same błędy co w pierwszym meczu i tracimy prowadzenie. Szybko obudziliśmy się po straconej bramce i wyprowadzamy mnóstwo ataków, które przyniosły dwie bramki.

13:30 - ŻAPN Żywiec - MUKP Dąbrowa Górnicza 1:0 (Koniec)

gol: Kania

Pomeczowa opinia trenera - Sławomir Ciućka: - Było widać, że chłopacy są zmęczeni. Graliśmy wolno piłką, nie było tak wielkiego zaangażowania jak w pierwszych meczach. Nie zapominajmy, że graliśmy w czwartek i sobotę. Ostatecznie udało nam się wyjść na prowadzenie po golu Mateusza Kani.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14:20 - ŻAPN Żywiec - MKP Unia Oświęcim 3:0 (Koniec)

gol: Ciućka (as. Kania), Ciućka, Kania

Pomeczowa opinia trenera - Sławomir Ciućka: - Dwadzieścia minut odpoczynku zrobiło swoje. Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji, z czego wykorzystaliśmy trzy. Odnosimy pewne zwycięstwo, choć ,,Krzysiu'' parę razy nas uratował.

14:45 - ŻAPN Żywiec - Ruch Radzionków 2:2 (Koniec)

gol: Kania (as.Ciućka), Kania (as.Ciućka)

Pomeczowa opinia trenera - Sławomir Ciućka: - Szkoda tego meczu bo marnujemy osiem sytuacji 100 %, które musimy zamienić na bramki.  ,,Nie wykorzystane sytuacje się mszczą'' i w konsekwencji tracimy dwa gole. Pocieszające jest to, że udało nam się ten mecz zremisować.

15:10ŻAPN Żywiec - Progres Kraków 1:5 (Koniec)

gol: Ciućka

Pomeczowa opinia trenera - Sławomir Ciućka: - Mecz z gatunku co rywal strzelił na bramkę to gol. Powinniśmy prowadzić 1:0, lecz sędzia pospieszył się z gwizdkiem. Brakowało nam zdecydowanie sił na wygranie tego spotkania. Gratulujemy Progresowi zwycięstwa w turnieju.

Podsumowanie turnieju okiem trenera Sławomir Ciućka: - Podsumowując zagraliśmy 6 ciężkich meczy. Graliśmy godzinę bez przerwy, potem krótki odpoczynek i znowu 60 minut gry. W pierwszych trzech meczach gra wyglądała dobrze, ale kolejne nas przerosły. W dwóch ostatnich spotkaniach wyglądaliśmy blado, na tle rywali. Ostatecznie zajmujemy trzecie miejsce. Brawa dla drużyny za dobry weekend!!!!